درباره ما

درباره ما

برش ورق آهن با لیزر: مزایا و مشخصات

آهن از پرکاربردترین فلزات مورد استفاده در بسیاری از صنایع و ساخت و سازهاست. سختی این ماده و خواص چکش خواری، آن را به ماده اولیه مناسب در ساخت بسیاری از قطعات صنعتی و مصرفی تبدیل نموده است. تا جایی که امروزه بخش عمده‌ای از صنایع ساختمانی توسط برش ورق آهن قادر به ادامه کار هستند. اما دشواری برش این فلز سخت به روش کلاسیک و با ابزار دستی آنقدر زیاد است که نتیجه کار را از صرفه اقتصادی و کیفیت بالا خارج می‌کند.

به‌ویژه اگر قصد برش ورق فلزات از جمله آهن را در ضخامت‌های گوناگون و با سطوح صاف و یکدست داشته باشیم، روش‌های کلاسیک در عمل چندان کارساز نیستند.

در برش ورق با لیزر علاوه بر سرعت و دقت بالا، امکان سری‌کاری و حذف پرتی تاحدامکان نیز موجود است. ورق آهنی که از این طریق تولید می‌شود، کاربردهای متنوعی در صنعت دارد.

استفاده صحیح از دستگاه برش لیزری آهن با بالا بردن سطح کیفی برش‌ها و ارائه لبه‌های صاف و تمیز و فاقد دندانه، استفاده از این تولیدات را در صنایع پیشرفته و حساسی مانند هواپیماسازی، خودروسازی، صنایع تولیدی کشتی و ساختمان‌سازی بیشتر کرده است. ضمن اینکه تولید قطعات صنعتی نیز با این روش مقرون به صرفه بوده و با صرف انرژی و نیروی انسانی کمتر قابل اجراست

  • کیفیت
  • دقت
  • ایمنی
  • مطمئن

پروژه های ما

چه کارهایی انجام داده ایم؟

محصولات بی انتها با توجه به جزئیات.

مزایای برش لیزری آلومینیوم

سرعت، دقت و ظرافت بالا

کاهش چشمگیر متریال مصرفی و ممانعت از تولید دورریز

برش طرح‌های ترکیبی و پیچیده

کیفیت لبه‌های برش

مقرون به‌صرفه

کاهش مدت تولید و صرفه‌جویی در زمان

بی‌نیاز از قالب‌سازی